Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Drąsutaičiai” įsikūrusi Drąsutaičių kaime, priklausančiam Satkūnų seniunijai, Joniškio rajone.

Žemės ūkio bendrovė „Drąsutaičiai” įsteigta 1992 metais balandžio 28 dieną, įgyvendinant Valstybės ir savivaldybės turto privatizavimo įstatymą ir suskilus Kalvių ūkiui į atskiras 7 žemės ūkio bendroves. Šiuo metu vykdo veiklą dvi bendrovės, viena iš jų ir “Drąsutaičiai“, pervadinta į Uždarąją akcinę bendrovę.
Bendrovės gamybos pobūdis nepasikeitė – pagrindinė veikla išliko žemės ūkio produktų gamyba. Šiandien bendrovė iš viso apdirba 1800 ha žemės.UAB „Drąsutaičiai“ – mišrus ūkis, kuriame laikoma vidutiniškai 450 galvijų, iš jų 110 melžiamų karvių.

Bendrovė jau įgyvendino verslo planus gyvulininkystėje ir augalininkystėje SAPARD paramai gauti. Taip pat buvo paruošti ir įgyvendinti verslo planai gauti paramai iš struktūrinių fondų ir pagal        2007-2013 metų kaimo plėtros programą. Padidėjus daugiau kaip dvigubai dirbamos žemės plotams, teko nemažai investuoti, plėsti ir pertvarkyti sandėlių ūkį. Didžiausia dalis pajamų tenka naujos modernios technikos pirkimui. Kiekvienais metais brangstant energetiniams resursams, pingant pagamintos žemės ūkio produkcijos supirkimo kainoms, įmonė ieško būdų kaip didinant efektyvumą gamyboje, sumažinti produkcijos savikainą: tiek augalininkystėje, tiek gyvulininkystėje.
Aišku, kad pasiekti darbo rezultatai labai daug priklauso nuo iniciatyvių specialistų ir gerai  dirbančių žmonių. Būta įvairių metų, tarp jų ir finansiškai sunkių dėl nepalankių išorinės gamtos sąlygų, ekonominės politikos veiksnių, tačiau kokie metai bebūtų sunkūs, bendrovės akcininkai ir dirbantieji visada būdavo kartu ir kritiniais atvejais vieningai priimdavo teisingus sprendimus. Gal ir todėl Drąsutaičių kaimas, esantis atokiau nuo rajono centro, neliko tuščias, o gyvenimas jame nuolat verda.

firmos-pazymejimas-small.gif